صفحه اصلی / درباره ما

درباره پارس پویا

شرکت پارس پویا کنترل بینالود فعالیت خود را با اهداف ارائه خدمات فنی و مهندسی و در زمینه اتوماسیون صنعتی در سال 1380 آغاز نمود. این شرکت هم اکنون با بیش از یک دهه تجربه موفق در اجرای پروژه های متعدد و گوناگون در سراسر ایران در زمینه های طراحی، تامین، اجرا و نگهداری پروژه های تله متری، اسکادا، مانیتورینگ و نیز تجهیزات اتوماسیون صنعتی، تجهیزات رادیویی و ابزار دقیق و با تکیه بر کادری متخصص و با تجربه، افتخار ابداع و انتقال تکنولوژی های نوین در این زمینه را دارا می باشد. لازم به ذکر است که پارس پویا کنترل در این راستا موفق به اخذ گواهینامه هایی همچون:

افتخارات و گواهینامه های پارس پویا کنترل بینالود

شرکت پارس پویا کنترل بینالود به‌واسطه فعالیت‌های موفق در زمینه‌های اتوماسیون اداری، تله متری و اسکادا و همچنین به پاس تعهدات حرفه‌ای خود، توانسته جوایز و تقدیرنامه‌های معتبر و فراوانی را در طول مدت ۲۳ ساله فعالیت خود و در پروژه‌های بزرگ و بااعتبار کشوری به دست بیاورد.
لیست جوایز، گواهینامه‌ها، تأییدیه‌ها و تقدیرنامه‌های شرکت پارس پویا کنترل بینالود به شرح زیر هستند:

سایر جوایز، تقدیرنامه‌ها، گواهینامه‌ها و تأییدیه‌ها

مجوز موسسه فناوری در زمینه طراحی و ساخت کنترل از راه دور چاه‌های کشاورزی
گواهی عضویت در انجمن مهندسان کنترل و ابزار دقیق ایران
گواهینامه سیستم‌های اسکاد و مدیریت شبکه‌های آبرسانی
دارای رتبه‌بندی از وزارت کار و امور اجتماعی
عنوان برگزیده جشنواره علم تا عمل در زمینه سیستم‌های اسکادا و مدیریت شبکه‌های آبرسانی
وزارت کار و امور اجتماعی
گواهینامه مؤسسه فناور از پارک علم و فناوری خراسان
گواهینامه سیستم‌های اسکاد و مدیریت شبکه‌های آبرسانی
گواهینامه سیستم‌های اسکاد و مدیریت شبکه‌های آبرسانی
گواهی عضویت در انجمن مهندسان کنترل و ابزار دقیق ایران
مجوز موسسه فناوری در زمینه طراحی و ساخت کنترل از راه دور چاه‌های کشاورزی
گواهینامه ثبت اختراع از طرف رئیس اداره مالکیت صنعتی و اداره کل شرکت‌ها و مالکیت صنعتی قوه قضائیه کشور

تیم متخصص پارس پویا کنترل

شرکت پارس پویا کنترل بینالود (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است. جایی که پس از ۷ سال تلاش و کوشش و حضور پررنگ در پروژه‌های بزرگ، به کمک جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه فردوسی، در سال ۱۳۸۷ توانست با نام شرکت پارس پویا کنترل بینالود و شماره ثبت ۳۰۲۵ (سهامی خاص)، فعالیت رسمی خود را آغاز کند.
هدف اول و آخر مجموعه ما، ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه اتوماسیون صنعتی با تکیه بر کادری متخصص و باتجربه و متفخر به ابداع و انتقال تکنولوژی‌های نوین است. شرکت پارس پویا کنترل بینالود دارای گواهی ثبت اختراع دستگاه مدیریت هوشمند و کنترل از راه دور چاه‌های کشاورزی به شماره ثبت ۶۳۸۳۳ است.
خلق دانش و ارزش و ایجاد سرمایه اقتصادی و اجتماعی با ایفای نقش محوری در طراحی، بومی‌سازی و ارتقاء سطح سیستم‌های اطلاعاتی و مدیریتی، اتوماسیون صنعتی و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان‌ها و صنایع بزرگ کشور، به‌ویژه در صنعت فولاد و حضور در بازار منطقه با شاخص‌های جهان تراز، شالوده رسالت سازمانی شرکت پارس پویا کنترل بینالود را تشکیل می‌دهد.
لیست جوایزی که شرکت ما در زمینه‌های اتوماسیون صنعتی، تله متری و اسکادا به دست آورده است، خود گواهی محکم و مستند بر ارزش‌های شرکت و موفقیت‌هایی است که پارس پویا کنترل بینالود، به کمک تیم متخصص خود به دست آورده است.

توجه به ارزش نیروی انسانی دانش محور

شرکت پارس پویا کنترل بینالود به‌عنوان مشاوری امین و دلسوز همیشه در کنار مشتریان خود بوده و با ایجاد فرهنگ سازمانی مبتنی بر مشارکت، احساس مسئولیت و وفاداری کارکنان، ارزش‌های متعالی را در شرکت جاری ساخته و همواره با استفاده از فن‌آوری‌های نوین اثبات‌شده جهانی، توانسته برای خود و کلیه ذی‌نفعان، سهم معقولی از بازار را به دست بیاورد.

شرکت پارس پویا کنترل بینالود با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارآمد و متخصص، روابط کاری و تخصصی با شرکت‌های معتبر جهانی، پایبندی به تعهدات و امکان ارائه راهکار جهت تمامی سطوح اتوماسیون، همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز علمی-تحقیقاتی معتبر از طریق پذیرش کارآموز و تعریف پروژه‌های تحقیقاتی و همچنین حمایت از سازمان‌ها و تشکل‌های علمی و مراکز نشر کتاب، در کنار نشان تجاری و برند شناخته‌شده خود، در زمینه اتوماسیون اداری، تله متری و اسکادا همواره در مرکز توجهات قرار داشته است.

نیروی انسانی دانش محور، سرمایه اصلی شرکت است. بنابراین، شرکت پارس پویا کنترل بینالود همواره در جهت فراهم نمودن محیط کار مناسب، جبران خدمت بر مبنای عملکرد، توسعه مزایای فرهنگی-رفاهی، افزایش فرصت‌های مناسب جهت رشد و تأمین امنیت شغلی کارکنان خویش می‌کوشد.

تصاویری از کارکنان و پروژه های پویا کنترل

هر خاطره با همکاران و هر همکاری در پروژه ها برای ما سندی بر موفقیت و پیروزی محسوب می شود