بالای صفحه


تـاریخچـــه

شرکت پارس پویا کنترل بینالود ( سهامی خاص ) فعالیت خود را با اهداف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه اتوماسیون صنعتی آغاز نموده است و اکنون با بیش از نیم دهه تجربه موفق در اجرای پروژه های متعدد و گوناگون در سراسر ایران و با تکیه بر کادری متخصص و با تجربه افتخار ابداع و انتقال تکنولوژی های نوین در این زمینه را دارا می باشد. این شرکت از سال ۱۳۸۰ به همت جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه فردوسی مشهد تاسیس و پس از هفت سال در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۱ به نام شرکت پارس پویا کنترل بینالود ( پویاک )به شماره ثبت ۳۰۲۵ ( سهامی خاص ) رسما فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت دارای گواهی ثبت اختراع دستگاه مدیریت هوشمند و کنترل از راه دور چاه های کشاورزی ( موتوربان ) به شماره ثبت ۶۳۸۳۳ می باشد.

پیــام مدیــریــت

مدیریت شرکت پارس پویا کنترل بینالود بر آنست که امور شرکت را بر پایه اصول و موازین نظام تضمین کیفیت هدایت و راهبرى نماید. در راستاى انجام این ماموریت، پیشرفته‌ترین متدولوژى‌هاى بین‌المللى طراحى و ایجاد نرم‌افزار بکار گرفته مى‌شود، تا علاوه بر پشتیبانى چرخه تولید نرم‌افزارها، همخوانى و تطابق نرم‌افزارهاى تولیدى را با نیازهاى کاربران تضمین نماید. به منظور دستیابى به اهداف کیفى شرکت، کلیه سطوح کارشناسى و مدیریتى شرکت، در حوزه مسئولیت و وظایف خود، به یکسان مسئول رعایت معیارهاى مدون و مصوب شرکت و ارتقا و بهبود مستمر روش‌هاى عملیاتى جهت ارائه نرم‌افزار با کیفیت مطلوب و تامین رضایت کاربران مى‌باشد.

جوایز و تقدیر نامه ها

شرکت پارس پویا کنترل بینالود دارای جوایز و تقدیر نامه ها و گواهینامه ها و تاییدیه های زیر می باشد:

– دارای رتبه ۵  از معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری

– دارای گواهینامه موسسه فناور از پارک علم و فناوری خراسان

– دارای رتبه بندی از وزارت کار و امور اجتماعی

– دارای کارت بازرگانی از اتاق بازرگانی استان خراسان رضوی

– عضو انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی

– عضو انجمن ابزاردقیق ایران

– گواهی ثبت اختراع

– دارای گواهینامه ISO 9001

– دارای گواهینامه HSE

– عنوان برگزیده جشنواره علم تا عمل در زمینه طراحی و تولید سامانه های تله متری و کنترل از راه دور مخازن

– دارای پروانه فنی مهندسی در زمینه صنایع برق، الکترونیک، کنترل و اتوماسیون

– عنوان برگزیده جشنواره علم تا عمل در زمینه سیستم های اسکادا و مدیریت شبکه های آبرسانی

رسالت و دیدگاه

خلق دانش و ارزش و ایجاد سرمایه اقتصادی واجتماعی با ایفای نقش محوری در طراحی، بومی سازی و ارتقاء سطح سیستم های اطلاعاتی و مدیریتی ، اتوماسیون صنعتی و زیر ساخت های فناوری اطلاعات وارتباطات سازمانها وصنایع بزرگ کشور بویژه در صنعت فولاد و حضور در بازار منطقه با شاخص های جهان تراز ، رسالت سازمانی شرکت پارس پویا کنترل بینالود را تشکیل می دهد. شرکت پارس پویا کنترل بینالود بر آن است تا با استفاده از فن آوری های نوین اثبات شده ی جهانی، میزان سود و رشد خود را به گونه ای تنظیم نماید که در نهایت موفقیت خویش و انتفاع کلیه ی ذینفعان را فراهم ساخته و در ضمن رشد معقولی از سهم بازار داشته باشد. باور این شرکت این است که بعنوان مشاوری امین و دلسوز همیشه در کنار مشتریان خود بوده و با ایجاد فرهنگ سازمانی مبتنی بر مشارکت، احساس مسئولیت و وفاداری کارکنان، ارزشهای متعالی را در شرکت جاری سازد. نشان تجاری شناخته شده، نیروی انسانی کارآمد و متخصص، روابط کاری و تخصصی با شرکت های معتبر جهانی، پایبندی به تعهدات و امکان ارائه راهکار جهت تمامی سطوح اتوماسیون از ویژگی های ممتاز شرکت پارس پویا کنترل بینالود می باشد. همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی- تحقیقاتی معتبر از طریق پذیرش کارآموز و تعریف پروژه های تحقیقاتی و همچنین حمایت از سازمان ها و تشکل های علمی و مراکز نشر کتاب همواره مورد توجه بوده است. نیروی انسانی دانش محور، سرمایه ی اصلی شرکت محسوب می گردد. برای رشد و ارتقاء این سرمایه , فراهم نمودن محیط کار مناسب، جبران خدمت بر مبنای عملکرد، توسعه مزایای فرهنگی- رفاهی، افزایش فرصت های مناسب جهت رشد و تأمین امنیت شغلی برای کارکنان و عنایت ویژه به ارتقاء بهره وری نیروی انسانی در مرکز توجه قرار دارند.